Тетовец ја нападнал сопругата

пред 2 години

Полицијата приведе 27-годишен Тетовец поради напад врз неговата сопруга.

var ai_block_div = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_code (ai_block_div [ai_block_div.length – 1]);

„На 13 мај во 23.10 часот во Тетово од полициски службеници од Полициска станица Тетово е лишен од слобода А.М.(27) од Тетово, затоа што по претходна расправија физички ја нападнал својата 26-годишна сопруга“, соопшти МВР.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Share
Scroll to Top