Тешко повредена жена донесена во болница, таа паднала од скала

пред 3 години

Триесет и двегодишна жена од скопското село Бојане вчера била донесена со тешки телесни повреди во Градската општа болница „8 Септемри“.

Како што пријавил нејзиниот татко, таа паднала од скала. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share
Scroll to Top