Утре и задутре без струја делови на Петровец, Карпош, Бутел, Центар и Аеродром

пред 11 месец

Заради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа, без електрична енергија ќе останат следните корисници:

Утре ( 02.11) од 08:15 до 12:30 часот, корисниците од селата: Катланово, Градманци, Летевци и Катлановска Брезница. ( Општина Петровец )
од 09:00 до 14:30 часот, делови од улиците: Миладин Поповиќ и Орце Николов. ( Општина Карпош )

на ден 03.11.2020 година (вторник),

од 09:00 до 12:00 часот, делови од улиците: Иван Манолев и Рокомија. ( Општина Бутел )
од 09:00 до 13:00 часот, дел од ул. Антон Панов од бр. 6 до бр. 33, како и дел од ул.Славе Деловски од бр . 7 до бр. 18. ( Општина Центар )
од 09:00 до 14:00 часот, дел од с. Долно Лисиче. ( Општина Аеродром )

Share

Watch Bludgeoning Angel Dokuro-chan (Dub) Episode 4

AnimeTV: Valvrave the Liberator 2nd Season anime episode 12 online free at https://animetv.cc 9 anime tv

https://animefreak.ws animefreak my hero academia

Attack No.1 Episode 104

Kissanimemx blogspot: https://kissanimemx.blogspot.com/2021/06/dfgh.html

Ulule: https://www.ulule.com/kissanimemx/#/projects/followed

Scroll to Top