Голот на Тео Хернандез најдобар во Серија А

Голот на Тео Хернандез најдобар во Серија А

пред 2 месеци

Милан ја освои шампионската титула, а Тео Хернандез го доби признанието за најдобар гол за изминатата сезона во Серија А. Неговиот погодок е избран за најдобар во италијанскиот шампионат за минатата сезона.

Тој мина 60 метри и во стилот на Диего Марадона нанижа неколку дефанзивци, а потоа успеа ја затресе мрежата на Аталанта.

Share

sunwin sunwin sunwin.apk mới nhất

sun win

sunwin sunwin apk sunwin apk

sunwin

sunwin

Scroll to Top