Коларов е во врска со невенчаната сопруга на починатиот Давиде Астори

Коларов е во врска со невенчаната сопруга на починатиот Давиде Астори

пред 6 месеци

Капитенот на фудбалската репрезентација на Србија, членот на милански Интер, Александар Коларов бил фотографиран во прегратката на Франческа Фиорети, невенчаната сопруга на починатиот капитен на Фиорентина, Давиде Астори.

Италијанските медиуми наголемо пишуваат за новата врска на Коларов, кој во 2019 година се разведе од сопругата Весна со која има две деца (има едно дете и со модната дизајнерка Кристина Мијачевиќ).

Србинот бил фотографиран како се бакнува во центарот на Милано со новата девојка, а неделникот „Chi” фотографијата ја објавил на насловната страница.

Франческа, невенчаната сопруга на Астори, фудбалерот на Фиорентина кој пред три години почина во сон, со него има ќерка.

Share

ANIMEFLIX black butler animeflix: Jujutsu Kaisen (TV) Episode 24

AnimeTV free anime tv: Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. (https://animetv.cc/m/y2zj) Episode 1

Scroll to Top