Пол Пирс малку се опушти – алкохол, пура, масажи од жени во бикини…

Пол Пирс малку се опушти – алкохол, пура, масажи од жени во бикини…

пред 3 години

Легендата на Бостон селтикс, Пол Пирс беше мета на осуда на социјалните мрежи откако во саботата објави видео на Инстаграм на кое пие алкохол, пуши пури, добива масажи од разголени жени…

43-годишниот НБА шампион од 2008 година, кој инаку е оженет веќе 10 години и работи како аналитичар на „ЕСПН“, само го објави видеото во живо и зборуваше со присутните фанови, советувајќи на една девојка дека „може да направи пари“ со соблекување и ја покани да дојде ако е во Лос Анџелес.

Share
Scroll to Top