(Видео) Конгресот потврди: Бајден е победник на претседателските избори

пред 10 месеци

Конгресот на САД ја потврди победата на Џо Бајден на американските претседателски избори, ден откако толпата поддржувачи на Доналд Трамп упадна во зградата во Капитол, со цел да ја спречи сесијата.

Share

8 Man After (https://animeflv.uk/m/oLAr) Episode 4

AnimeDao Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeKisa: The Testament of Sister New Devil: The Hard, Sweet Daily Life of Toujou Basara anime episode Full online free at https://animekisa.in animekisatv

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real

Bactramy quangnam: http://bactramy.quangnam.gov.vn/Default.aspx?tabid=128&TLID=841

Methodspace: https://www.methodspace.com/members/gogoanimelol/profile/

Scroll to Top