Починаа 79 лица во Хрватска

пред 1 година

Во последните 24 часа евидентирани се 2.752 нови случаи на инфекција со вирусот САРС-КоВ-2, а бројот на активни случаи во Хрватска денес е вкупно 20.118.

Меѓу нив, има 2.873 пациенти на болничко лекување (намалување во споредба со вчерашните 2.918), од кои 306 пациенти се на респиратор.Починаа 78 лица.

Share

animeheaven. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

My Hero Academia

My Hero Academia Season 2 Episode 22

AnimeHeaven Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

watch anime free My Hero Academia Season 3 (Dub)

anime sites AnimeHeaven Hunter x Hunter (2011) (Dub)

Scroll to Top