со

Џерард Батлер раскина со девојката

Џерард Батлер раскина со девојката

Холивудскиот глумец Џерард Батлер по шест години раскина со девојката Морган Браун. Веста ја пренесе магазинот „Пипл“, повикувајќи …

пред 4 недели

Share
Полнети компири со мелено месо

Полнети компири со мелено месо

Потребни состојки: 1 главица кромид1 морков500 грама мелено месо200 грама кечапзачини по желба1 килограм компири100 грама кашкавал Начин …

пред 4 недели

Share
Scroll to Top