Актерката Ирена Илиевска стана мајка

пред 8 месеци

Актерката Ирена Илиевска денеска стана мајка. Таа роди девојче, а радосната вест ја сподели на „Фејсбук“.

„Добредојде Ева, добредојде дете наше, добредојде и живеј убаво“, напиша меѓуостанатото Ирена.

За потсетување, глумицата се омажи минатата година за ракометарот, Михаил Петровски. Тој ја запроси во Малта за новогодишните празници.

 

Share

Website https://4anime.biz: Watch Assault Lily: Fruits 4anime Episode 4 watch anime online

Website https://aniwatch.pro: Watch God Bless Dancougar aniwatch Episode Full watch anime

Website https://animeflix.nl: Watch Action Heroine Cheer Fruits animeflix Episode 12 animeflix kimi no na wa

Website https://animeflv.uk: Watch Slayers: The Motion Picture animeflv Episode Full free anime online

A pr-cy: https://a.pr-cy.ru/gogoanime.lol

Sqlservercentral: https://www.sqlservercentral.com/forums/user/gogoanimebe

Scroll to Top