Актерот Миодраг Радоњиќ стана татко

Актерот Миодраг Радоњиќ стана татко

пред 4 месеци

Глумецот Миодраг Радоњиќ, познат како Бача од „Јужен ветер“, стана татко. Неговата девојка Милица се породи, а раѓањето на бебето Миодраг го прославил дома со неколку најблиски пријатели заради короната, открил извор за „Блиц“.

„Пред Нова година Миоград и Милица го добија најубавиот подарок“, рекол близок пријател на актерот за српскиот медиум.

Глумецот и неговата девојка долго време ја криеја бременоста од јавноста. Дури и сега, по раѓањето на бебето, Миодраг не откри дали добил син или ќерка.

 

 

Share

AnimeDao animedao gintama: Watch The Seven Deadly Sins Episode 8 (https://animedao.nl/m/qp8/ep-8)

KissAnime kissanime fairy tail: Watch The Daily Life of the Immortal King Episode 5

Scroll to Top