Ана Николиќ има стан од 500.000 евра на луксузна локација во Белград

Ана Николиќ има стан од 500.000 евра на луксузна локација во Белград

пред 11 месеци

Ана Николиќ живее на една од најбараните локации во Белград, а во домот на популарната пејачка доминираат светли тонови – бела, розова и крем боја.

За да живее со својата ќерка, Ана го украсила станот со многу љубов, а стилот на мебелот прилагоден на девојките.

Пејачката сакала да има камин во дневната соба, па си ја остварила желбата.

Од двете страни се поставени вградени полици каде свое место најдоа бројни книги, но и интересни украсни детали.

Огромно огледало е поставено покрај гардеробата поставена во ходникот, каде што Ана најчесто се слика за својот Инстаграм профил.

Нејзиниот сега поранешен сопруг Стефан Ѓуриќ Раста некогаш живеел во нејзиниот луксузен дом.

Едно од најубавите катчиња е собата на нејзината ќерка Тара, за која нејзината мајка дизајнирала вистинска мала бајка.

Небото е насликано на таванот, а целата соба во розови тонови наликува на соба на принцеза. А бидејќи Тара сега е голема, се претпоставува дека пејачката го заменила креветот со поголем.

Нејзиниот недвижен имот е проценет на 500.000 евра, пишува „Блиц“.

Да потсетиме, пејачот Стефан Ѓуриќ Раста и неговата поранешна партнерка Ана Николиќ пред некој ден го прославија 6-тиот роденден на својата ќерка Тара.

Share
Scroll to Top