Бен Афлек сака да му се врати поранешната девојка Ана де Армас

Бен Афлек сака да му се врати поранешната девојка Ана де Армас

пред 5 месеци

Познатиот холивудски актер Бен Афлек посакува повторно да биде со неговата колешка, Кубанката Ана де Армас, со која неодамна раскина. Ова го открива негов близок пријател кој раскажа дека на Бен тешко му паднала разделбата.

Тој вели дека и многумина биле загрижени и за неговото здравје.

„Откако се разделија, Бен има многу ослабено. Пуштил брада и коса и постојано делуваше изморено. Папараците често го ловеа во лежерно издание. Немаше спиено со денови поради Ана“, открил изворот.

Тој вели дека некое време сигурно ќе биде сам и дека тоа е најдобра опција за него.

„Сега е фокусран на себе и своите деца. Ние што сме му пријатели го советуваме да се фокусира на работата и да не влегува во нова љубовна авантура“, вели изворот за Mirror on Saturday.

Тој вели дека врсата меѓу Бен и Ана била комплицирана и затоа прекинале.

„Ана ја прекина врската која едноставно беше прекомплицирана. Таа не сака да живее во Лос Анџелес, а Бен очиглено мора поради своите деца кои живеат таму. На крајот донесоа одлука да се разделат, но да останат пријатели“, додава пријателот на Бен.

 

 

 

 

Share

AnimeDao steins gate animedao: DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 24

AnimeTV good anime tv: Watch Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Episode Preview (https://animetv.cc/m/ZpjP/ep-1)

Scroll to Top