Боки 13 целиот во џинс низ центарот на Скопје

пред 2 години

Во фармерки и џинс комбинација сосе чизми каубојки , Боки 13 е забележан како се шета низ центарот на Скопје. Фотографијата осамна на социјалните мрежи, а Бојан е  сликан спороти Зелен пазар на велзот на паркингот на Градска болница. Тој е во придружба на двајца полицајци. За потсетување  Бојан беше осуден на 9  години затвор  за предметот „Рекет“, но тој сега е во домашен притвор.

 

Share
Scroll to Top