Бред Пит најави крај на кариерата

Бред Пит најави крај на кариерата

пред 6 дена

Актерот Бред Пит најави дека со главната улога во филмот „Bullet Train“ можно е да биде неговиот последен голем проект. Тој станал, како што вели, многу пребирлив кога се во прашање понудите, а тоа што го добил досега не ги задоволува неговите критериуми.

dobivaj vesti na viber

„Мислам дека сум во последниот семестар или квартал“, откри Пит.

Во филмот „Bullet Train“ тој глуми убиец кој штотуку се опоравил и се враќа на својата работа со малку погрешно чувство на самодоверба во однос на работната способност.

„Знаете, правите еден месец терапија, доживувате просветлување и мислите дека сте сфатиле се, дека никогаш повеќе нема да бидете изгубени“, накратко рекол Пит за неговата улога во филмот.

Share

go88 giải trí đẳng cấp go88 dang nhap ảnh ăn go88

sunwin hotline game sunwin.vn Link tải SUNWIN Club cho Android APK | IOS mới nhất

Scroll to Top