(Вдео) Позната тик токерка направи тавче гравче за 4.5 милиони следбеници

(Вдео) Позната тик токерка направи тавче гравче за 4.5 милиони следбеници

пред 3 години

Познатата Тик Токерка потпишана како @abir.esag објави видео на кое подготвува македонско тавче гравче.

Видеото следува откако таа  доби коментар од следбеник да го направи баш ова јадење.

Покрај видеото, таа се одлучи и за македонска песна, па затоа ја одбра „Ледена“ од Тоше Проески.

Abir e sag (@abir.sag) Official TikTok _ Watch Abir e sag’s Newest TikTok Videos

Инаку, според видеата кои се објавени на нејзиниот Тик Ток може да се забележи дека фановите посочуваат јадења од целиот свет, а таа истите ги подготвува во својот дом.

На нејзиниот Тик Ток профил ја следат повеќе од 4.5 милиони корисници

Share
Scroll to Top