(Видео) Бијонсе го претстави новиот парфем инспириран од албумот „Ренесанса“

(Видео) Бијонсе го претстави новиот парфем инспириран од албумот „Ренесанса“

пред 7 месеци


Бијонсе на социјалните мрежи се ојави со видео за да го открие името за нејзиниот нов парфем „Cé Noir“.

Измиантиот период пејачката беше актуелна со нејзината светска турнеја „Ренесанса“, по што доби и дебитанстки филм на АМС „Ренесанса: Филм од Бијонсе“.

Во видеото објавено на Инстаграм кое собра над два милиони лајкови, прикажува преглед на пакувањето на парфемот: сребрено хромирано шише со остри рабови кои се вртат под агол од 360 степени.

 

Парфемот сега е достапен за претходна нарачка (за 160 долари) на beyonce.com.


Share
Scroll to Top