(Видео) Вежба што го топи салото на бутовите и колковите

(Видео) Вежба што го топи салото на бутовите и колковите

пред 2 години

Ако се борите со наслаги на внатрешната страна на бутовите, многу добро знаете дека вистинскиот предизвик е како да се ослободите од нив.

dobivaj vesti na viber

Потребно е многу трпение и упорност за резултатите да бидат видливи, а ние ги најдовме вежбите кои најефективно делуваат на овој дел од телото. Треба да одвоите 15 минути дневно и за рекордно време ќе имате послаби и затегнати нозе.

Се препорачува овие вежби да се повторуваат најмалку 4 пати неделно. Не ви треба ништо од опрема. Само малку добра волја и малку простор.

Еве како изгледа тренингот:

Share
Scroll to Top