(Видео) Водителка на „Никогаш не е доцна“ ќе скршеше нога на сред емисија

(Видео) Водителка на „Никогаш не е доцна“ ќе скршеше нога на сред емисија

пред 12 месеци

Водителката на музичкото шоу „Никогаш не е доцна“, Драгана Катиќ, падна среде снимање и си ја повреди ногата.

Кога таа тргна да се симнува од големата сцена, дел од подот се искрши, ногата и пропадна, по што се сопна и падна на коленото.

Педесет и пет годишната водителка покажа дека е прав професионалец, па и покрај болката и хематомот на коленото, издржа на сцената до крајот од снимањето на шоуто.

 

 

 

 

Share

watch animes. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

My Hero Academia (Dub)

sites to watch anime AnimeHeaven My Hero Academia Season 2 (Dub)

AnimeHeaven Tokyo Revengers (Dub) Episode 22

AnimeHeaven The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

One-Punch Man Episode 10

Scroll to Top