(Видео) Дамијано Давид со гол задник пееше на Ем-ти-ви наградите

(Видео) Дамијано Давид со гол задник пееше на Ем-ти-ви наградите

пред 2 години

Вокалот на италијанскиот бенд Манескин, Дамијано Давид на сцена се појави без маица и гол задник на додоелувањето на овогодинешните MTV VMA награди.

dobivaj vesti na viber

Бендот ја изведе нивната нова песна „Супермодел“.

Басистката на бендот, Викторија исто така носеше провокативен костим. Наместо парче облека на десната града таа имаше залепено лепенка.Share
Scroll to Top