(Видео) Деведесет годишниот актер полета во вселената

(Видео) Деведесет годишниот актер полета во вселената

пред 1 недела

Вилијам Шатнер денеска полета во вселената. Половина час пред полетување, Џеф Безос ги одвезе патниците до леталото, но не одлета со нив.

Пред самото полетување, „Блу ориџин“ објави на Твитер дека ги прават последните проверки за да се уверат дека сѐ е во најдобар ред. Како резултат на тоа, Шатнер и тричлената екипа полетаа во вселената малку подоцна од планираното. Патем, тие ја провериле подготвеноста на авионот рано утрово.

Share

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

AnimeDao: Douluo Dalu: Hanhai Qiankun anime episode 13 online free at https://animedao.nl re zero animedao

Website https://kissanime.mx: Watch Black Jack: Capital Transfer To Heian kissanime Episode Full kissanime mobile

The Ideon: A Contact Episode Full

Website https://aniwatch.pro: Watch The Thousand Musketeers aniwatch Episode 12 animes online

Scroll to Top