(Видео) Девојката на Кајне Вест позира полугола среде Фиренца додека раперот ја фотографира

(Видео) Девојката на Кајне Вест позира полугола среде Фиренца додека раперот ја фотографира

пред 3 месеци


Канје Вест и неговата девојка Бјанка Ценсори привлекоа внимание во јавноста за време на престојот во Фиренца со своето необично однесување.

Познатиот рапер ја презеде улогата на фотограф на својата девојка додека таа позираше пред бројни локали.

Бјанка облечена во трико затегнато до кожата со високи потпетици, привлече внимание пред голем број обожаватели.

Се чини дека Канје ѝ дава инструкции на Бјанка како да позира додека ја снима на телефон, а локалното население внимателно ја следи.

Двајцата изгледаа целосно незаинтересирани за вниманието на мештаните кои ги снимаа.

@dailymail Kanye West causes a frenzy in Florence directing a photoshoot in the streets with his wife Bianca Censori #kanyewest #biancacensori #florence #italy #photoshoot #yeezy #ye #kanyebeingkanye ♬ original sound – Daily Mail


Share
Scroll to Top