(Видео) Ед Ширан има нова песна: Се враќам во земјата каде сум татко, чао

(Видео) Ед Ширан има нова песна: Се враќам во земјата каде сум татко, чао

пред 1 година

Ед Ширан има нов хит. Песната носи име “’Afterglow“.  “Ова песна која ја напишав лани, сакав сега  да ја објавам за вас. Не е прв сингл од нов албум, туку само песна која ја сакам и се надевам дека и вие ќе ја сакате. Уживајте.  Имајте безбеден и среќен празничен одмор и среќна Нова година. Сега се враќам во земјата каде сум татко, чао“ – напиша славниот пејач.

Share

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

watch anime free 4Anime Black Clover

watch animes The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants (Dub)

anime websites BANANA FISH

anime online 4Anime Hunter x Hunter (2011) (Dub)

4Anime Attack on Titan Season 2 Episode 7

tải go88
Scroll to Top