(Видео) Карди Би ги изненади сите со тетоважа на лицето

(Видео) Карди Би ги изненади сите со тетоважа на лицето

пред 2 години

Раперката Карди Б си го тетовираше лицето. Нејзиниот тату мајстор Робинсон Де Лос Сантос објави видео, а и пејачката ојбави дека станува збор за кратко тату изненадување.

dobivaj vesti na viber

Многу од фановите шпекулираат дека новата тетоважа се однесува на името на син ѝ Вејв. Тоа го навести и таа уште на почетокот на годината. Вејв неодамна наполни една година, па тетоважата би можела да биде еден вид необичен подарок, коментираат тие.

Карди и сопругот Офест, покрај Вејв имаат и ќерка Кутлуере. Некои од фановите сметаат дека Карди наскоро ќе направи уште една тетоважа на другото лице која ќе ѝ ја посвети на ќерка ѝ.

Share
Scroll to Top