(Видео) Маж се запали во центарот на Москва

(Видео) Маж се запали во центарот на Москва

пред 4 месеци

На „Твитер“ се прошири видео од маж што се запалил во центарот на Москва. Тој првин се полеал со бензин, а потоа се запалил. Инцидентот се случил во близина на ресторан за брза храна на „Мекдоналд“. Полицијата веднаш му укажала помош.

Тој веднаш бил примен во блиската болница. Бил донесен бесвесна состојба. Лекарите претпоставуваат дека бил психички нестабилен. За потсетување, денес во Русија се одржуваат недозволени протести за поддршка за опозиционерот Алексеј Навални.

Share

ANIMEFLIX high school dxd animeflix: Watch Naruto (Dub) Episode 122

4Anime watch anime: Attack on Titan (Dub) Episode 25

Scroll to Top