(Видео) Објавен првиот трејлер од „Сексот и градот“, серијата се враќа без Самната

(Видео) Објавен првиот трејлер од „Сексот и градот“, серијата се враќа без Самната

пред 1 година

Веќе е потврдено дека американската серија „Сексот и градот“ ќе добие уште една сезона, а продукцијата, со претставувањето на трејлерот, реши да открие уште неколку детали за новите епизоди.

Во новите епизоди ќе се појават Сара Џесика Паркер, Ситнија Никсон и Кристин Дејвис. Актерката Ким Катрал која ја глуми Самната, не прифати да биде дел од проектот. Продуцентите открија дека новата сезона носи 10 нови епизоди и секоја од нив трае по половина час.

Новата сезона се вика „And just like that…“, а актерките веќе споделија кратка најава за новите епизоди на своите социјални мрежи. Сара Џесика Паркер кратко со видеото напиша:

„Не можев да не се запрашам, каде се сега?

Продукцијата објави дека оваа сезона ќе го следи животот на три 50-годишни жени во Њујорк, односно нивните врски, пријателства, кариери.

Share

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

anime streaming Gintama

4Anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 152

sites to watch anime BANANA FISH

4Anime My Hero Academia Season 3 (Dub)

animes online Hunter x Hunter (2011) (Dub)

tải go88
Scroll to Top