(Видео) Откако ја изневери Шакира, Пике замина во Париз каде се сликаше со Ирина Шаек

(Видео) Откако ја изневери Шакира, Пике замина во Париз каде се сликаше со Ирина Шаек

пред 1 година

Откако ја изневери Шакира со двојно помлада девојка, Пике замина во Париз да го гледа НБА натпреварот меѓу Детроит и Чикаго. Таму е виден со руската манекенка Ирина Шаек, која се сликаше со него.

Медиумите пренесоа дека не изгледал среќно и дека патувањето во Париз било бегство од притисокот кој му ги направија медиумите и пејачката во Барселона.

За потсетување, Шакира неодамна објави песна во која го исмеа заради аферата, во која пее дека заменил „Ферари“ за „Твинго“, и „Ролекс“ за „Касио“. Песната за 10 дена беше видена повеќе од 166 милиони пати на „Јутјуб“. Освен на Пике ја исмеа и неговата нова девојка, студентката Клара Марти.

Share
Scroll to Top