(Видео) По веста дека е крај на љубовта, Џеј Ло со видео порака за разделбата со Родригез

(Видео) По веста дека е крај на љубовта, Џеј Ло со видео порака за разделбата со Родригез

пред 3 години

Еден ден откако американските медиуми објавија дека Џенифер Лопез ја раскинала веридбата, се огласи и самата пејачка на својот Инстаграм профил.

Таа објави рап песна, со монтирано видео од нејзини фотографии, преку кое ипраќа порака:

„Гледајте си ја вашата работа“.

Во првите два часа видеото било прегледано повеќе од милион и пол пати, а пораките кои ѝ ги оставиле се поддршка и воодушевување: „Кажи им, кралице“, „Покажи им како се прави тоа“, „Запаметете дека таа е од Бронкс“, се само дел од коментарите.

Инаку, пејачката во моментов e во Доминиканската република, каде што снима филм.

Share
Scroll to Top