(Видео) Роналдо ја бакнува својата девојка во базен на Алпите, фудбалерот го прослави 27. роденден на Георгина

(Видео) Роналдо ја бакнува својата девојка во базен на Алпите, фудбалерот го прослави 27. роденден на Георгина

пред 1 година

Партнерката на фудбалската ѕвезда Кристијано Роналдо, Георгина, објави жешко видео од нивниот престој на Алпите. Тие се бакнуваат голи во базен во аплскиот град Курмајер, а видеото за кратко време стана популарно на социјалните мрежи.

Во Курмајер тие го прославија 27. роденден на Георгина, но забавата може скапо да ги чини затоа што ги прекршиле здравствените прописи наметнати поради коронавирусот.

Овој дел од Италија е изложен на ризик од коронавирусот. Владата забрани движење помеѓу регионите што се наоѓаат во портокаловата зона, во која спаѓаат Пиемонт и Вале Д’Аоста, места што исто така ги посетиле Роналдо и Георгина.

Иако Роналдо за кратко време ги избришал видеата и фотографиите од своите профили, тоа не го направила и Георгина. Сега полицијата како доказ може да ги искористи против нив.

Share

go88 êu go88 quên mật khẩu go88 android

sunwin pro plus apk

Scroll to Top