(Видео) Се појави во скуња, а сега во зелен костум, Бред Пит повторно ѕвезда на црвениот тепих во Лос Анџелес

(Видео) Се појави во скуња, а сега во зелен костум, Бред Пит повторно ѕвезда на црвениот тепих во Лос Анџелес

пред 2 години

Актерот Бред Пит повторно изненади со својата појава на премиера на филмот „Булет Треин“. Овој пат тој на црвениот тепих во Лос Анџелес се појави во зелен костум и жолти патики.

dobivaj vesti na viber

Ваквата појава на Пит, модните експерти ја оценуваат како доста смела, но реакциите се позитивни.

На премиерата на филмот во Лос Анџелес, актерот скокна за да и се придружи на екипата на црвениот тепих.

Наместо смокинг, тој беше облечен во лежерно издание и беше апсолутна ѕвезда на вечерта.

Да потсетиме, Пит на крајот на јули на премиерата на овој филм во Берлин облече здолниште.

Share
Scroll to Top