(Видео) Сузана Турунџиева роденденски ја разубаве Атиџе

(Видео) Сузана Турунџиева роденденски ја разубаве Атиџе

пред 1 година

Македонската водителката, пејачка и писателка  Сузана Турунџиева објави видео  од фризерски салон. Таа со фен во рака и ја средува косата на  Атиџе Муратова, со која е постојано. Овој пат предроденденски на разубавување.

„Не, не. Не сменив професија Се работи за предроденденско разубавување со моја асистенција,  бидејќи Атиџе и јас скоро секогаш улетуваме ненајавени, а стилистките Емилија и Соња никогаш не не оставиле несредени, дури и во неработни денови. Огромна благодарност за сите наши пријатели со кои не сме поубави само однадвор, туку сме поубави и побогати однатре.“ напиша Сузе под објавеното видео.

Share

watch animes. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Mother of the Goddess’ Dormitory Episode 2 - Uncen

One Piece (Dub)

Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 15

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 37

animeflix website One Piece (Dub)

tải go88
Scroll to Top