(Видео) Трик од Тик-ток за да го фатите дали ве изневерува стана хит кај жените

(Видео) Трик од Тик-ток за да го фатите дали ве изневерува стана хит кај жените

пред 3 години

Младата Андреа Лопез споделила со пријателите трик за откривање на неверство. Трикот може да ви помогне да дознаете дали партнерот ви е верен или пак не. Сè што ви треба е ролер за отстранување влакна

Во видеото кое што го објавила на ТикТок, Андреа вели „Дами, доколку сакате да дознаете дали вашиот партнер ве изневерува, купете си еден ваков ролер. Поминете со него по тепихот кога ќе бидете кај вашиот партнер дома“.

Откако тоа сама го направила во домот на нејзиниот партнер, на ролерот видливи биле црвени влакна.

„Што? Мојата коса е црна!“, напишала таа во видеото и во описот додала дека нејзиното момче морало да ѝ ја објасни цела таа ситуација. Нејзиниот трик станал вирален кај жените кои што масовно го употребуваат.

 

@andrea.lopez44He has some explaining to do?(Following the next 100 people on IG: Andrea.Lopez44) ##fyp ##viral ##prank ##cheater ##couple ##funny♬ original sound – Andrea Lopez ?

Share
Scroll to Top