(Видео) Цеца се дружи со внукот Жељко во базен

(Видео) Цеца се дружи со внукот Жељко во базен

пред 2 години

Фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ го покажа својот внук Жељко Ражнатовиќ. Таа објави видео од Жељко, додека се капе во базен во семејната вила на Дедиње.

„Јас обожавам да се бањам. Уживам“, напиша пејачката на „Инстаграм“.

Share
Scroll to Top