(Видео) “Ѓубре едно”, Игор Џамбазов ја испрати 2020 во тоалет

пред 1 година

Игор Џамбазов пушти вода во тоалетна школка за да ја испрати 2020 година. Видеото го објави вчера пред полноќ.

„Да не си помислила да се вратиш, ѓубре едно”, вели Игор за старата 2020 година во видеото што го објави, во кое додека ја испраќа годината пушта вода од казанчето.

Повеќето во коментарите му напишаа дека требаше да пушти вода двапати, за сигурно да ја испрати.

Утрово Игор со видео од Дојран ја честита Новата 2021 година под кое пиша „Среќна ти нова, Македонијо!”.

Игор и неговата девојка Илина се во Дојран од каде што објавија фотографии како уживаат во празниците.

Share

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

anime to watch Bleach

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 6

My Hero Academia Season 4

anime website My Hero Academia Season 3

How NOT to Summon a Demon Lord Ω

tải go88
Scroll to Top