(Видео) „Ја излези Ѓурѓо“, ечи од соблекувалната на фудбалерите

(Видео) „Ја излези Ѓурѓо“, ечи од соблекувалната на фудбалерите

пред 5 месеци

Прославата на македонските фудбалски репрезентативци од теренот се пресели во соблекувалната. „Ја излези Ѓурѓо“ ечи од облекувалната на националниот тим.

Еуфоричните репрезентативци ја освоија и прес-салата. Заедно со селекторот Игор
Ангеловски се поајвија пред медиумите и направија вистинско шоу.

Share

AnimeHeaven dubbed anime: One Piece Episode 969

AniWatch animes online: DARLING in the FRANXX Episode 24

Scroll to Top