(Видео) Ќерката на Џони Деп, Лили Роуз во нова серија на ХБО

(Видео) Ќерката на Џони Деп, Лили Роуз во нова серија на ХБО

пред 2 години

Јутјуб-каналот на ХБО објави нов трејлер за ТВ-серијата Идол на Сем Левинсон. Во приказната духовниот водач на култниот ноќен клуб (го игра The Weeknd, кој е и еден од авторите на идејата) влегува во комплицирана врска со поп-ѕвезда во подем (Лили-Роуз Деп), ќерката на Џони Деп.

dobivaj vesti na viber

Во серијата глумат Троја Сиван, Сузана Сон, Мозес Самни, Џејн Адамс, Ден Леви, Хари Неф и членката на Блекпинк Џени, меѓу другите.

Неодамна Лили-Роуз Деп сподели снимка на социјалните мрежи.

Share
Scroll to Top