(Галерија) Бред Пит носеше храна за сиромашните семејства во Лос Анџелес

(Галерија) Бред Пит носеше храна за сиромашните семејства во Лос Анџелес

пред 1 година

Холивудскиот глумец Бред Пит вчера носел кутии со храна за сиромашните семејства во Лос Анџелес. Глумецот со часови возел камион низ градот, утоварал и истоварал кутии со храна, додека луѓето чекале во ред да земат хуманитарна помош, пишуваат американските медиуми.

Сепак, повеќето од нив воопшто не го препознале актерот, кој носел маска и очила за сонце. Дури откако застанал на пауза за кафе и цигара, па ја извадил маската, тие дознале дека Пит е тој што им ја носи храната.

За да биде целото чекање во ред забавно, во еден момент, Бред од камионот извадил преносен звучник, го поврзал со неговиот мобилен телефон и им пуштил музика на насобраните.

Share

anime website. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

AniWatch Tokyo Revengers

One-Punch Man

Record of Ragnarok

AniWatch My Hero Academia Season 4 Episode 22

Scroll to Top