(Галерија) Хелена Кристенсен во секси празнична кампања на „Викторијас сикрет“, 24 години по првата ревија

(Галерија) Хелена Кристенсен во секси празнична кампања на „Викторијас сикрет“, 24 години по првата ревија

пред 1 година

Данскиот супермодел, 51-годишната Хелена Кристенсен, е дел од секси празничната кампања на „Викторијас Сикрет“. Таа рекламира за долна облека, исто како и пред 24 години, кога првпат се појави на ревијата на овој американски бренд.

Покрај Кристенсен, во кампањата се вклучени и актуелните sвезди, меѓу кои и Шанел Иман, Кендис Сванепул и Јасмин Тоукс. Новата колекција се фокусира на „позитивноста, соработката и важноста на славењето на индивидуалноста“, пишува во соопштението од компанијата, а моделите содржат мешавина од животински принтови, пријатни текстури и детали од чипка.

Моделите што ги носи Хелена се веќе достапни во продавниците на брендот, но и за онлајн продажба.

Share

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch anime Attack on Titan Final Season (Dub)

Fairy Tail

anime websites AnimeDao Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

AnimeDao DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 12

watch anime free Naruto: Shippuden

Scroll to Top