Гвинет Палтроу откри кој е подобар во кревет, Бен Афлек или Бред Пит

Гвинет Палтроу откри кој е подобар во кревет, Бен Афлек или Бред Пит

пред 1 година


Глумицата Гвинет Палтроу откри кој е подобар во кревет од Бред Пит и Бен Афлек. Глумицата во едно од гостувањата во американските шоуа, рече дека Афлек бил технички подобар во кревет, но додаде дека Пит бил подобар глумец.

„Двајцата се многу талентирани. Бен е извонреден писател и режисер, но кога би морала да бирам, веројатно би го избрала Бред поради сите различни улоги кои ги имал“, рече Гвинет.

Додаде и дека Бред бил поромантичен и дека имал подобар стил, а Бен го пофали дека имал подбра смисла за хумор.

 

Share
Scroll to Top