Горан Бреговиќ е во депресија, постојано плаче и пие антидепресиви

Горан Бреговиќ е во депресија, постојано плаче и пие антидепресиви

пред 11 месец

Пред десетина почина сестрата на Горан Бреговиќ, Дајана Бреговиќ Мариќ на 61 година во Сплит. Загубата особено тешко го погоди Горан, а според пишувањата на српските медиуми, Бреговиќ паднал во депресија, само молчи и плаче.

“Горан беше многу поврзан со помладата сестра. Иако не живееле заедно бидејќи родителите им беа разведени, па сестрата била со татко им во Сплит, а тој кај мајка си во Сараево, тој често налето одел кај неа и биле многу.  Затоа нејзината ненадејна смрт многу го погодила“, велат нивни блиски, за српските медиуми. „ Не знам како ќе ја преболи загубата бидејќи депресијата сѐ повеќе зема замав. Пие и антидепресиви за да боде подобро, а неговите најблиски се надеваат дека со време ќе дојде на себе, иако загубата е нешто што не може со ништо да се надокнади“,пренсуваат медиумите.

Share

4Anime: Cleopatra D.C. anime episode 3 online free at https://4anime.biz 4anime discord

AnimeDao: Devil Survivor 2 The Animation anime episode 13 online free at https://animedao.nl sites like animedao

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animeheaven.pro: Watch Record of Lodoss War: Chronicles of the Heroic Knight (Dub) animeheaven Episode 27 animeheaven bna

Producthunt: https://www.producthunt.com/@animeflixnl

Xdqnam gov: http://xdqnam.gov.vn/Default.aspx?tabid=118&TLID=6526

Scroll to Top