Дара Бубамара претепа маж на аеродромот во Белград

Дара Бубамара претепа маж на аеродромот во Белград

пред 2 години

Пејачката Дара Бубамара претепала маж на аеродромот „Никола Тесла“ во Белград. Додека го чекала летот за Тиват, таа почнала да се расправа со него за инцидент кој претходно се случил во сообраќајот додека возела.

dobivaj vesti na viber

„Следен пат пази како возиш“, и викнал тој кога повторно ја сретнал на аеродромот, а откако пејачката почнала да го удира со тупаници и торбата и почнала да го гребе, интервенирала и полицијата.

Пејачката за српските медиуми потврдила дека имало инцидент додека патувала до аеродормот, бидејќи се брзала да го фати летот за да стигне на настапот во Црна Гора.

„Слаба сум на моите родители кои веќе не се живи и секогаш ќе реагирам вака, на секој што ќе ги спомне моите најблиски“, рекла пејачката.

Share
Scroll to Top