Доли Партон се облече во костимот на Плејбој зајачица со кој позираше пред 43 години

Доли Партон се облече во костимот на Плејбој зајачица со кој позираше пред 43 години

пред 3 дена

По 43 години, американската кантри-пејачка Доли Партон, повторно блесна како „Плејбој зајачица“, за нејзиниот сопруг.

Пејачката го облече истот костим како во 1978 година, кога позираше за познатото списание.

„Се сеќавате ли кога пред некое време реков дека ќе позирам за списанието „Плејбој“ кога ќе имам 75 ​​години? Е па, јас имам 75 години ама списанието го нема, а мојот сопруг отсекогаш ја сакаше таа оригинална насловна на „Плејбој“, па затоа се обидов да смислам нешто за да го направам среќен. Тој сè уште мисли дека сум „згодна девојка“ и по 57 години – и нема да се обидам да му го оспорувам тоа! Мислите ли дека „Плејбој“ треба да ми плати барем за оваа фотосесија? Да!“, вели таа во видеото поставено на нејзиниот Твитер профил.

Минатата година, Доли во шоуто на Скот Милс и Крис Старк на „Би-би-си рејдио 5“ навести дека сака повторно да позира за „Плејбој“ во чест на нејзиниот 75-ти роденден.

„Значи, да, можно е, разговаравме за тоа“, рече тогаш таа.

Share

TwistMoe: Suzuka (Dub) anime episode 26 online free at https://twistmoe.net watch anime

Website https://animeflix.nl: Watch Aria the Natural (Dub) animeflix Episode 26 anime flix app

Website https://animepahe.cc: Watch Princess Jellyfish animepahe Episode 11 watch anime free

Prsync: http://prsync.com/kissanime/

Addwish: https://addwish.com/Ohm6a

Producthunt: https://www.producthunt.com/@animefreakws

Scroll to Top