Ешли Греам призна дека го пие сопственото млеко

Ешли Греам призна дека го пие сопственото млеко

пред 6 месеци

Најпознатата плус-сајз манекенка, Ешли Греам, која на почетокот на годината стана мајка, вели дека понекогаш го пие сопственото млеко. Таа гостуваше во шоуто на Елен Деџенерис и зборуваше за мајчинството, синот Исак и за предизвиците со кои се соочила откако тој се родил.

„Ми се случи да заспијам со него во рацете, да се изгубам целосно. Претпоставувам тоа им се случува на сите мајки кога се преморени. И да, го пробав моето млеко. Прво само малку, колку да пробам, ама превкусно е, па неколку пати се напишв по неколку голтки“, рекла Ешли.

Таа неодамна повторно беше во центарот на вниманието на јавноста, кога објави голи фотки и со раката ги покри градите. Тогаш некои ја пофалија за храброста да ги покаже стриите, а други коментираа дека „изгледа одвратно“.

 

Share

AnimeDao animedao boku no hero academia: Watch Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Episode Preview (https://animedao.nl/m/XWr2/ep-1)

GoGoAnime gogoanime food wars: Watch Naruto Episode 129

Scroll to Top