„Заедно со моите најдобри другарки“, Ѓоко Танески се дружеше со ќерките

„Заедно со моите најдобри другарки“, Ѓоко Танески се дружеше со ќерките

пред 2 години

Пејачот Ѓоко Танески убавото време во Охрид го искористи да се подружи со неговите две ќерки Анастасија и Михаела.

„Со моите најдобри другарки“, напиѓа Танески.

Познатиот музичар ги изненади фановите, затоа што тој ретко објавува фотографии од неговите ќерки.

Фановите ги пофалија и му порачаа дека Анастасија и Михаела многу наликуваат на него. Пејачот е во среќен брак со неговата сопруга Розе со која се заедно повеќе од 13 години.

 

Share

https://go88.gg/

sunwin apkpure SUNWIN cổng game Đánh bài Nổ hũ Siêu Đỉnh sunwin nạp tối thiểu bao nhiêu

Scroll to Top