Зш, така устата баш убава ти беше - фановите на Антониа Гиговска мислеле поинаква е од другите

Зш, така устата баш убава ти беше – фановите на Антониа Гиговска мислеле поинаква е од другите

пред 3 години

Младата пејачка Антониа Гиговска периодов нема настапи, но затоа е посветена на изгледот. Откако ослабе 21 килограм, таа редовно објавува слики на својот прифил со секси фотографи. Што од плажа и по бикни, што од тоа како е облечена , а не е тајна и дека постојано добива коментари и добива понуди за соработка со разни модни етикети.

Меѓу поновите фотографии каде позира фановите забележаа дека Антона ги зголемила усните.

„Зошто така, устата баш убава ти беше“, „Зошто се упропасти со такви усни?А , баш мислев дека си поинаква од другите“, пишуваат на „Инстаграм“.

Таа неодмана се врати од одморот во Анатлија, од каде исто така споделуваше фотографии.

Share
Scroll to Top