Игор и Илина конечно заедно во Скопје

Игор и Илина конечно заедно во Скопје

пред 5 месеци

Шоуменот Игор Џамбазов и алпинистката Илина Арсова по неколку недели се повторно заедно, бидејќи Илина беше на планинарење во Турција. Откако се врати, тие се качија на Водно, па двајцата ја објавија заедничката фотка на своите инстаграм-профили.

„Една ѕверка и едно бувче, качени горе на Марково крувче. Златно Водно. Тоа во позадината би требало да е мојот роден град“, напиша актерот и шоумен и покажа дека со Илина се конечно заедно во Скопје.

Игор и Илина пролетта ја поминаа во Дојран, а потоа неколку месеци беа во селото Јанче. Двојката неодамна прослави шест месеци во врска, а брзо потоа Илина замина на планинарење. Додека таа беше во Турција, Игор не престана да објавува заеднички слики на Инстаграм и јавно да ѝ кажува колку ја сака.

(Фото) Џамбазов сам, не може да издржи без Илина

Share

GoGoAnime watch anime online: That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) (https://gogoanime.be/m/aYXW) Episode 24

WCOStream wcostream pokemon: Watch The Quintessential Quintuplets 2 Episode 3 (https://wcostream.cc/m/Jbwa/ep-3)

Scroll to Top