Карлеуша и Душко повторно заедно

Карлеуша и Душко повторно заедно

пред 7 месеци

Српската пејачка Јелена Карлеуша објави фотографија со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, додека се забавуваат во базен. Голем број од медиумите пренесоа дека двајата повторно се смирени, по скандалот кој се случи со фудбалерот Огњен Врањеш и објавените голи фотографии од пејачката.

Извори блиски до пејчаката открија дека двојката повторно се смирени, но дека тие не живеат заедно. Тие велат дека фотографијата која ја објавила Карлеуша е од порано и дека Душко во моментов не живее со неа.

„Душко во моментов се наоѓа во Кина, каде ја продолжи својата професионална фудбалска кариера, додека Карлеуша е со ќерките во Белград“, открил извор близок до двојката.

Share

4Anime persona 4 animation crunchyroll: Spirit Chronicles (https://4anime.biz/m/aRo9) Episode Preview

GoGoAnime gogoanime1: The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 14

Scroll to Top