Ким Кардашијан во дијамантски градник од 18.000 долари

Ким Кардашијан во дијамантски градник од 18.000 долари

пред 8 месеци

Ријалити ѕвездата позираше во спална соба во темница, а провокативните фотографии брзо собраа два милиони лајкови.

Ким Кардашијан објави слики на кои позира во мал дијамантски градник „Гучи“ кој чини дури 18.000 долари и едвај ги покрива нејзините гради.

Откако купи реквизити од филмот „Барби“, чанта и ѓердан, таа стана и сопственик на овој градник, кој беше дел од ревијата на споменатиот бренд во 2019 година, а го дизајнираше Алесандро Микеле.

Покрај градникот, таа позираше во свилени панталони од 1.650 долари и наметка од 3.600 долари.

Сè е „Гучи““, напиша таа покрај објавата, која собра бројни комплименти.

 

Share
Scroll to Top