Кроп топ – хит за ова лето

Кроп топ – хит за ова лето

пред 3 години

Доколку цела зима бевте вредни и вежбавте, тогаш ова лето е вистинското време да се пофалите со резултатите односно да му го покажете на светот вашето рамно и стегнато стомаче.

Краткиот тип кој го открива папокот е дефинитивно хит на сезоната, а се носи во сите можни комбинации – со шорцови, долго здолниште со цветен дезен, фармерки со висок струк…

Погледнете како ѕвездите решија да го искомбинираат!

Share
Scroll to Top