Меган Фокс и Кортни Кардашијан се соблекоа на Инстаграм и најавија заеднички профил на „Онли фанс“

Меган Фокс и Кортни Кардашијан се соблекоа на Инстаграм и најавија заеднички профил на „Онли фанс“

пред 2 години

Долгогодишното пријателство помеѓу Меган Фокс и Кортни Кардашијан ќе премине во профитабилен бизнис, со што ќе отворат заеднички профил на социјалната мрежа „Онли Фанс“.

dobivaj vesti na viber

Актерката и деловната жена објавија неколку компромитирачки фотографии на Инстаграм, на кои освен што ја покажа својата физичка убавина, Меган Фокс во објавата спомена и „Онли Фанс“.

„Зад кулисите на снимањето за „Скимс“ заедно со Кортни. Дали треба д аотвориме „Онли фанс““, напиша Фокс.

Share
Scroll to Top